Наші сири

Сир Чесниківський „Класичний”

Напівтвердий сичужний сир виготовлений з незбираного коров`ячого молока за класичною технологією. При виробництві не використовуються синтетичні компоненти. Дозріває щонайменше 14 днів при температурі 14С. Має приємний запах вершків і кремово жовтий колір. Сир з невеликими дірками і скоринкою натурального походження. Добре поєднується з молодим червоним вином.

Сир Чесниківський „З чорнушкою”

Напівтвердий сичужний сир виготовлений з незбираного коров`ячого молока за класичною технологією. При виробництві не використовуються синтетичні компоненти. Дозріває щонайменше 14 днів при температурі 14С. До сиру додається пряна спеція – насіння чорнушки (Nigella L.), яке має приємний смак і аромат і володіє багатьма корисними властивостями. Сир має пікантний аромат і кремово жовтий колір з вкрапленнями чорних насінин.

Сир Чесниківський „Витриманий”

Напівтвердий сичужний сир виготовлений з незбираного коров`ячого молока за класичною технологією. При виробництві не використовуються синтетичні компоненти. Дозріває щонайменше 30 днів при температурі 14С. Має приємний запах і кремово жовтий колір. Сир з невеликими дірками і скоринкою натурального походження. За смаком нагадує ґауду.

Сир Чесниківський „Витриманий з чорнушкою”

Напівтвердий сичужний сир виготовлений з незбираного коров`ячого молока за класичною технологією. При виробництві не використовуються синтетичні компоненти. Дозріває щонайменше 30 днів при температурі 14С. До сиру додається пряна спеція – насіння чорнушки (Nigella L.), яке має приємний смак і аромат і володіє багатьма корисними властивостями. Сир має пікантний пряний аромат і кремово жовтий колір з вкрапленнями чорних насінин. Добре смакує як самостійна страва.